Pobyt v Doubici jsme měli objednaný i zaplacený už od dubna a když nastal čas, tak jsme vyrazili. Nebudu skrývat, že jsme byli zvědavi, jak to na kraji Českého Švýcarska bude vypadat a kam budeme moci.
Mimo jiné cíle, které jsme měli naplánované, bylo i Hřensko, aniž jsme v době plánování věděli, co se tam stane. Do Hřenska jsme museli "spodní cestou", protože přes Jetřichovice byla cesta uzavřena. Z Hřenska jsme jeli směrem na Meznou a spatřili apokalypsu. Samozřejmě šlo nefotit. Představovali jsme si, jak to muselo být hrozné a "viděli" hasiče, jak bojují s hadicemi a ohněm podporovaným větrem.
Pořídil jsem pár fotografií a vy máte možnost je vidět. Myšlenky nechám na vás.