Tak mě napadá, co na to říkají leváci? Lidský mozek je rozdělený na dvě hemisféry, které jsou vzájemně propojené. Každá z nich je centrem pro jiné schopnosti a myšlenkové postupy. Nikdo z nás však nezatěžuje obě mozkové hemisféry stejně. Leváci zatěžují více pravou, praváci levou. Dominantní hemisféra tak bývá více rozvinutá, ale také více přetěžovaná. Proto je velice zdravé občas procvičit a zatížit i hemisféru, která dominantní není, a tím umožnit té druhé, aby chvíli relaxovala. Pravidelným cvičením se navíc obě hemisféry lépe propojí, což pomůže nejen levákům, ale také dyslektikům.
Více na: http://pece-o-dite.zdrave.cz/cviceni-nejen-pro-levaky/?utm_source=vareni.cz&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
Neděste se, že je to web o dětech. Všichni jsme něčí děti.
no jo tohle běží už dlouho po internetu a ani nevíš jakou jsem si dala práci s tím abych to dokázala .Stále jsem si říkala nic není nemožné do té doby než jsem spadla ze židle.Fakt to nejde.