Květen, to je měsíc, kdy se nejraději setkáváme s kamarády z našeho oblíbeného portálu i60. Tentokrát se setkání konalo v Lednici, uprostřed Lednicko-valtického areálu, v překrásné přírodě Jižní Moravy, plné historických památek, vinic a vinných sklípků. I milovníci tutistiky si přišli na své, když se prošli po vrcholu naší milované Pálavy. Byly to nezapomenutelné tři dny strávené s milými a přátelskými lidmi.
Teď si můžete tento náš pobyt, plný zážitků, zrekapitulovat prostřednictvím mých fotografií.
Marie, bylo to naprosto mimořádné, protože jsme si chtěli udělat navzájem radost. Díky za článek a za milou společnost. Už dlouho jsem se tak nenasmála jako u našeho stolu. :-)
Je dobře, že se setkání v Lednici povedlo. Je to tam moc hezké, byla jsem tam před několika lety. Jen je mi líto Lidmilky, že se toho nemohla zúčastnit.