Všechny fotografie: Anna Čípová
Beskydské vrcholy byly ve dnech 17. – 20. ledna 2025 ozářeny slunečními paprsky, s teplotami nad bodem mrazu a viditelností do aleluja. V údolích mrzlo a díky mlze a smogu se vytvořila „poklička“. Prostě ukázková zimní inverze, která byla doprovázena vznikem námrazy.
Zvu vás na krátkou procházku, během které se rychle rozpouštěla mlha a mizela námraza. Příroda je mocná čarodějka a vždy má pro nás velké kouzlo a nejedno překvapení. Tak to cítím já.
Přeji příjemné toulky a fotografům dobré světlo.
Hodnocení článku:
23 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Inverze a Anička, budiž pochváleny.
Marie Ženatová
3.2.2025 10:47
Milá Aničko*, díky moc za překrásné fotografie kouzelné přírody*. I já mám takovou zimní fantastickou přírodu nejraději ♥
Alena Velková
3.2.2025 10:01
Perfeltní.
Naděžda Špásová
3.2.2025 10:00
Aničko, to je paráda jako vždy.
Zdenka Jírová
3.2.2025 00:29
Fotky jsou nádherné, bohužel pro nás v nižší n. výšce jsme si užili tto pod pokličkou. Byly to velmi nepříjemné dny.
Zuzana Pivcová
2.2.2025 21:54
Kouzelný Rožnov, kouzelné fotky.
Blanka Lazarová
2.2.2025 19:03
Aničko, krásné fotky zimní přírody. :-) Děkuji
Aničko jsi fotografka kouzelnice. Moc hezké.
Marie Seitlová
2.2.2025 17:03
Aničko, zimní krása. Moc děkuji za úžasné fotky.
Eva Mužíková
2.2.2025 16:42
Aničko, fotky luxusní, popisky jako bonus. Zkrátka umíííš.
Dana Puchalská
2.2.2025 15:05
Aničko, krása, krása a ještě jednou krása. Na zamrzlé louži jsem vpravo viděla roztomilý obličej... Nebo je to možná jenom moje fantazie,kdoví..
Anna Potůčková
2.2.2025 14:13
Jako vždy i tentokrát nádherné zimní fotografie.
Irena Mertová
2.2.2025 14:01
Moc hezké fotky...
Dana Kolářová
2.2.2025 13:53
Mňamky, mňamky... !
Mirek Hahn
2.2.2025 13:12
Skvělé ! Rád jsem se s vašimi fotkami prošel.
Jana Kollinová
2.2.2025 12:55
Přeju mnoho dalších toulek za krásami přírody napříč ročními obdobími.
Jan Zelenka
2.2.2025 12:17
Nádherné, výstavní fotky, paní Čípová!