Někdo vánoce slaví, někdo ne. Mě zůstali doma na vánoce dva neslaviči: Manžel a nejstarší syn. Ani jeden nestál o slavnostní vánoční jídlo. Manžel proto, že zhubnul a syn prohlásil, že mu stačí bramborový salát. Usmažila jsem k němu alespoň placičky se sýrem. Byl spokojen.
Na Boží hod telefonovala dcera. Čekala návštěvu svého bratra, kterému jsem právě ve čtvrtek dodala vánoční dárky pro jejich rodinu.