Místa mě neznámá (kromě Kroměříže). Na fotografiích jsem hádal na nich jsoucí osoby, neboť dle křestních jmen všechny nepoznám. Fotografie skvělé, přímo galerie.
Líbo, díky za mix fotografií s připomenutím pěkných chvil na setkání. K Vodní kapli jsem nedošla a ani jsem nevěděla, že se v Květné zahradě dá jít do té rotundy. Smály jsme se pořád, to je fakt :)