Ilustrační foto: Martina Růžičková
Chodil Dalibor po lese,
aby se zbavil deprese,
z domácího vězení,
po covidovém léčení.
Mezi stromy klid svůj našel,
přestal trápit jej i kašel,
lesní vzduch zázraky dělá,
cítí se již svěží zcela.
V poště nový leták vidí,
znovu může mezi lidi,
do marketu hned se vydá,
již není covid invalida.
Hodnocení článku:
13 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Anna Potůčková
16.4.2021 15:59
Také jsme měli smůlu, že si nás Covid našel a ukázal jak vypadá pořádný kašel!
Marie Měchurová
16.4.2021 11:20
Dalibor měl velké štěstí, přesto mu dál držím pěsti. Ať se covid nevrátí a plány mu nezhatí.
Dalibor Polanský
16.4.2021 09:31
Proč bych měl být invalida/
covid tíha mě nepřitačila/
v lese neuděláš nákup/
v marketu zas lidí jak máku/
tak teď si vyber..
Jitka Hašková
16.4.2021 09:12
Bezva, díky.