Ilustrační foto: pixabay.com
Mám malý plat
a úspory žádné
kde prachy brát
Jen řekněte zač dostanu
teplé rohlíky po ránu
kdy hladem třást se přestanu
než výplatu dostanu
Plat malý mám
a dluhy moc velké
kam se podívám
Tak snívám často o výhře
válím se v zlatě ve stříbře
mrzký peníz mi nevládne
a vše je bezvadné
Hodnocení článku:
16 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Alespoň to snění že člověk vlastní a humor
Alena Vávrová
3.9.2020 00:08
Jó, jó!!
Zuzana Pivcová
2.9.2020 13:54
Dobrá parodie, díky.
Zdeňku, to nemá chybu! :-) :-) :-)
Dana Puchalská
2.9.2020 10:36
Super. :-) :-) :-)
Marie Doušová
2.9.2020 09:32
Vtipné,veselé a dobře zbásněné.......Dík...
I vaše verše jsou bezvadné. Díky za ně!
Irena Mertová
2.9.2020 08:25
Konečně si po ránu zazpívám :-)
Marie Měchurová
2.9.2020 08:11
Ze života. Většina lidí je se svým platem nespokojena. Chtěli by víc a víc... Přitom na světě je tak krásně .....