I Vám Jano děkuji za komentář, a jen potvrzuji, že skutečně jsem srovnávala rozvité květy se šarmem starších lidí, slovo bělovlasých však souvisí i s fotkou bílých tulipánů, kterou k mé básni dodala redakci, a tím jí děkuji.
Báseň je krásná. Při přečtení verše "šarmem bělovlasých" jsem se nevědomky odpoutala od bělostného půvabu květů a vybavil se mi šarm bělovlasých žen a mužů a ponořila se do vzpomínek. Děkuji! :-)