Nad námi je letecký koridor, oblohu míváme počmáranou všemi směry, letadla - to je moje mánie - ráda se dívám a hádám, odkud kam letí. Moc hezky básnicky ztvárněné.
Děkuji děvčata za milé komentáře. Mě k básničce přivedla scenérie, kterou vídám často z okna, když je venku vyjasněno, dokonce přímo z lůžka, či od PC. Pozoruji ty bílé čáry, ale i obláčky, s kterými se sem tam potkávají. Já nějaké fotky mám, ale momentálně mi nejdou nahrát, a taky foťák stávkuje, tak občas musím spoléhat na to, že mi redakce fotku dodá, za což moc děkuji.
Včera před vydáním Tvé básně jsem sledovala oblohu, jestli se nějaké stopy po tryskáčích neobjeví, že bych je použila jako titulní snímek. Škoda, nebyly. Ale báseň je moc hezká a vnímavá.