Květ života, omalovánka (autorka)
Jsme součástí Existence, byli jsme a budem. S licencí či bez licence život bují všude.
To, co jedněm mrtvé zdá se, druzí jinak vidí. Otevřme se světa kráse a moudrosti lidí.
Jsme součástí Existence, prostírá se všude. I když my tu nebudeme, ona stále bude.
Až si jinde vydechneme, můžeme se vrátit. Není třeba slzy ronit, nemáme co ztratit.
Hodnocení článku:
17 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Oceňuji harmonii obrázku s textem - obojí nádherné. A NEJSI V TOM SAMA! (Poznámka k diskusnímu příspěvku z 9.1. v 9:50)
Dana Kolářová
10.1.2019 07:17
Jani, Květ života krásně vymalovaný.
Hana Nováková
9.1.2019 17:24
Jano, velmi hezky zveršované, děkuji..
Eva Mužíková
9.1.2019 16:59
Tak a jsem klidná, nebojím se budoucnosti. Díky Jani.
Jana Kollinová
9.1.2019 13:21
Čtu báseň znovu a znovu, přemýšlím o existenci EXISTENCE a uvědomuji si, že ji musím najít ve smyslu básně nejdříve v sobě. Děkuji, Jano.
Paní Jano děkuji za vaše nádherné vyjádření toho, co je i mě blízké. Nejste sama, kdo vnímá podle mnohých jinak. Váš květ života s barvami čaker nádherně pročišťuje. Děkuji v úctě Jarmila
Tvoje úvahy čtu s velkým zaujetím, krásné a nadějné .Díky Jano!
Květa Chobotová
9.1.2019 12:32
Vážená Jano, souzním s Vaší poezií a taky mě těší, že takto nahlížíte na Život, v úctě květa
Dana Kolářová
9.1.2019 12:18
...Otevřme se světa kráse
a moudrosti lidí... - Souhlas!
Eliška Murasová
9.1.2019 10:39
Jsme součástí vesmíru a to je dobré a uklidňující.
Vaše vlídné přijetí mě vždycky potěší. Často se setkávám s tím, že moje myšlenky jsou ujeté. Nicméně vyjadřují, jak vnímám svět, ve kterém žiji, a proto mám radost, když zjistím, že v tom nejsem sama.
Zuzana Pivcová
9.1.2019 09:34
S tímto vědomím se dá dobře přestoupit do jiné dimenze. Děkuji Ti.
Hana Rypáčková
9.1.2019 08:50
Nadějné.
Jitka Caklová
9.1.2019 08:02
Jano děkuji. Vím, že víš a omalovánku od Tebe darovanou máme zarámovanou a zdobí náš byt. Ještě jednou děkuji za vše, co od Tebe vnímám.
Jitka Hašková
9.1.2019 07:57
Opravdu krásné a moudré.
Dana Puchalská
9.1.2019 07:47
Moc krásné do veršů ztvárněné zamyšlení.
Věra Ježková
9.1.2019 07:27
Jani, krásné. Vydechla jsem si poté, co jsem na chvíli přestala dýchat. ♥