Proč mi schází smích
a tóny neladí,
proč mi chladný sníh
zas cestu zahradí,
jako holý sad
se choulím bez listí,
slyším Mám tě rád,
a slova znejistí.
Proč mě tlačí čas
a roky vláčejí,
proč mě strmý sráz
zas láká nadějí,
skončí každý den,
to přece dobře vím,
život není sen,
tak kdy se probudím?
Láska poslední
má v sobě smích i pláč,
ticho všedních dní
a někdy Proč a nač,
hranu svatební
a tíhu samoty,
láska poslední
jsi totiž právě ty.
7
komentářů
Alena Vávrová
31.1.2018 15:57
♥♥♥
Marie Magdalena Klosová
10.1.2018 17:51
Je to také svíravý pocit z nedostatku času pro cokoliv,který stále víc dotírá. Verše jsou krásné a velmi pravdivé.Díky,Zuzko.mm
Marie Doušová
10.1.2018 09:17
Smutné,krásné,tklivé ,úžasné!! Umíte , není co dodat!!!!
Jana Šenbergerová
9.1.2018 16:28
:-)
Květa Chobotová
9.1.2018 12:01
Jako vždy na vysoké úrovni, hluboce se skláním s úctou květa
Dana Puchalská
9.1.2018 11:37
Hezké. 10 *
Hana Rypáčková
9.1.2018 09:09
Moc hezké...
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?