Jsi pramen,
který nevysychá
a svlaží moji tvář,
i zítřek,
který nepospíchá,
a žádný velký lhář,
jsi úzká cesta
do neznáma,
tak trochu štěstí,
trochu drama,
jsi růže,
která prsty píchá
svou cestou na oltář.
Jsi stromy,
co se zimou chvěly,
když zbyly bez listí,
a smutek,
věrný srážce bdělý,
jenž duši očistí,
jsi mojí knihy
první strana,
bílá a opět
nepopsaná,
to všechno,
co jsme spolu chtěli,
už nikdo nezjistí.
8
komentářů
Jaroslava Handlová
28.11.2017 21:32
Tajemné, až dojemné! ******************
Elena Valeriánová
26.11.2017 17:35
♥♥♥
Lidmila Nejedlá
26.11.2017 15:57
Krásné verše.
Alena Vávrová
25.11.2017 14:47
♥♥♥
Věra Ježková
25.11.2017 11:09
Zuzko, krásné. A Olinka napsala tu první větu moc hezky.
Olga Štolbová
25.11.2017 10:57
Zuzko, i ty jsi pramen, který nevysychá a to je moc dobře. Ráda se chodím napít krásy tvých veršů, někdy se tetelím štěstím, někdy se smutním, ale vždycky osvěžím... Díky, díky...*********
Jiří Libánský
25.11.2017 10:51
Taky to nikdo nemusí vědět. Kde se to zrodilo, tam zapsané to je a zůstane.
Květa Chobotová
25.11.2017 10:25
Ach to mi jde zase po zádech mráz!Moc děkuji, v úctě , lásce a pokoře zdraví květa
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?