Hezká veršovánka o navigaci v autě. U naší navigace jsme hlasovou navigaci vypnuli, aby nás nerušila a babičku nevylekala. Ale nesmí se podle ní jezdit slepě. Jednou nám nabídla zkratku lesem, ale lesníci tam měli zamčenou závoru přes cestu. Jindy průjezd křižovatkou, ale tam byly složené panely a dlouhá objížďka. Na místo se sice dostaneme, ale někdy dost komplikovaně. V Polsku jel řidič v noci rycle podle navigace a vjel do jezera. V Čechách kamion cizince podle navigace zajel do vesnice a nemohl tam projet úzkou cestou ani se otočit. Na místě to s kamionem nejde a couvat je hodně náročné. Technika není všechno.